Zadzwoń: +48 883 356 436

Zamów rozmowę z doradcą

BEZPIECZEŃSTWO

Transparentność Spółki Akcyjnej

ZYSK

Inside Park S.A

Inwestycje w Nieruchomości

Gwarantowany wzrost wartość nieruchomości

NOWA
Inwestycja na toruńskiej starówce

WIĘCEJ INFORMACJI
KONTAKT

8 % ROI

663 m2

Inwestycja na toruńskiej starówce

Ceny już: od

3.500 zł m2

Powierzchnia
całkowita

KONTAKT
WIĘCEJ INFORMACJI

PARAMETRY
INWESTYCJI

Nowa inwestycja na toruńskiej starówce wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa kulturowego UNESCO niesie za sobą wiele korzyści i szereg możliwości. Bydynek ma powierzchnie 663 m2 i znajduje się w nim aż 7 lokali mieszkalnych i 9 lokali użytkowych. Nieruchomość idealnie nadaje się pod inwestycje w najem długo jak i krótkoterminowy. Istnieje także możliwość podziału większych lokali na mniejsze mikrokwalerki co jest wielką zaletą tego adresu.

7

9

8% ROI

lokali mieszkalnych

możliwość podziału

lokali użytkowych

CO WYRÓŻNIA TĄ INWESTYCJĘ?

DUŻE WITRYNY

KONTAKT

MOŻLIWOŚĆ POSTAWIENIA OGRÓDKA

PATIO

Możliwość 10% amortyzacji

Ceny już od 3.500 zł m2

Możliwość kompleksowego zarządzania

Pomoc w dalszej sprzedaży

Wzrost wartości nieruchomości po remoncie

KOMUNIKACJĘ MIEJSKĄ

DUŻY STRZEŻONY PARKING

RESTAURACJE

TAXI

ZABYTKI

W POBLIŻU
ZNAJDZIESZ

Niech nie zmyli Was młody wiek, niepowtarzalny talent kucharski i wysokie obcasy. Kasia to, naszym skromnym zdaniem, najlepszy Manager Projektów Inwestycyjnych w regionie. Każdego dnia nadzoruje i koordynuje prace na firmowych inwestycjach, a w przerwach znajduje czas, by je sprzedawać.

Katarzyna
Fijałkowska-Anusiak

883 356 431

ZESPÓŁ
SPRZEDAŻOWY

Chodzący dowód na to, że można być Mistrzem Sprzedaży i mamą na pełny etat. Specjalistka od sprzedaży kamienic, która potrafi zbudować dobrą relację z każdym.
Networking to jej drugie imię, co sprawia, że do Asi po prostu chce się wracać i robić z nią kolejny deal.

Joanna
Wojciechowska

534 327 579

ZAMÓW ROZMOWĘ

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej inwestycji Inside Park S.A

wpisz swoje dane i zamów rozmowę telefoniczną z naszym doradcą.

CO
POWSTRZYMUJE CIĘ PRZED INWESTOWANIEM?

1. Konserwator na zabytkowej nieruchomości.

Masz możliwość uzyskania do 100% dofinansowania kosztów remontu z kilku źródeł.Masz bezpośredni wpływ na zachowanie historii i dziedzictwa kulturowego UNESCO.Pamiętaj, że konserwator to też człowiek i nie masz się czego bać, przeprowadziliśmy wiele takich projektów.

2. Co z wynajmem krótkoterminowym który jest wstrzymany?

Statystyki naszej firmy zarządzającej apartamentami w miesiącach czerwiec październik 2020 wykazały 70% obłożenia.Zgadzamy się z tym, że w obecnej sytuacji pozostaje czekać na zdjęcie obostrzeń.Gdy to nastąpi, podobnie jak w lato 2020 to ludzie znów zaczną podróżować i korzystać z apartamentów.

3. Nowy Rynek jest martwy.

To nie prawda. Szopki, jarmarki świąteczne i inne wydarzenia kulturalne bardzo często organizowane są na Nowym rynku.Wozownia, Grand Bulwar oraz inne prestiżowe inwestycje powstają właśnie na obrzeżach starówki.Nowy Rynek daje też znacznie większe możliwości komunikacyjne, dworce autobusowe, tramwaje czy nawet PKP są tu w zasięgu ręki.

4. Koszty utrzymania lokalu na starówce są bardzo wysokie.

Średni koszt utrzymania centralnego ogrzewania miejskiego to 3 zł za m2 dla porównania w innych dzielnicach to 2 zł m2. Różnica jest więc nie wielka, a dzięki temu Inwestycja jest zarządza przez firmy, które dbają o porządek na wysokim poziomie. Co więcej zgodnie z projektem miejscowego planu zagospodarowania, który będzie obowiązywał na terenie starego miasta, będzie możliwość zamontowania paneli fotowoltaicznych, co obniży koszty.

5. Będzie taniej wole poczekać.

Za nami prawie rok pandemii, a tak naprawdę widać podwyżki, nieruchomosci mają tendencje wzrostowa, a inflacja szybko rośnie. Czekanie i zostawianie pieniędzy na koncie może nie przynieść nic dobrego. Dodatkowo ujemne stopy procentowe stały się faktem. W długofalowej perspektywie nieruchomości zawsze zarabiają. Dla wybranych Klientów możemy również zapewnić odkup nieruchomości.

6. Niepewność co do przyszłości, nadchodzący kryzys.

W kryzysie też jest czas na zarabianie pieniędzy i my to ofemrejumey. Dajemy szansę na kupowanie nieruchomosci od 10 do 30 % taniej. Obecnie kredyty są bardzo tanie, a rynek się odblokuje i turyści będą jeździć. Dodatkowo możesz zarobić na wzroście wartości nieruchomości, kupowanie na przedsprzedażach w Inside Park S.A. daje gwarancję, że po przeprowadzonej przez nas renowacji, wartość nieruchomości znacząco się podniesie.

7. Spada opłacalność inwestycji, ponieważ ceny za najem są coraz niższe.

Nie musi tak być. Jeżeli Twój apartament będzie unikalny i fenomenalny to tak nie nie stanie, musisz postawić na lokalizacje i standard, by lokal nie obronił i był niepowtarzalny, my pomożemy ci w aranżacji apartamentu tak, by stał się jedyny w swoim rodzaju. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wiemy czego oczekują najemcy.

DLACZEGO
INSIDE PARK S.A.?

C.E.O

Jeśli jeszcze mnie nie znasz, to pozwól, że się przedstawię. Nazywam się Tomasz Laskowski i jestem człowiekiem, który sprzedał nieruchomości za ponad 100.000.000 zł, jeszcze przed 33 rokiem życia. Jestem Prezesem firmy Inside ParkS.A., której misją jest dostarczanie gotowych rozwiązań inwestycyjnych zarówno dla znawców rynku jak i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w branży nieruchomości.


Prowadzę szkolenia z inwestowania w nieruchomości, które są pełne wiedzy popartej moim kilkunastoletnim doświadczeniem. Wiedzę, którą przekazuję możesz łatwo wdrożyć i przekuć na swój sukces inwestycyjny.


Tomasz Laskowski

C.E.O INSIDE PARK S.A.

TOMASZ LASKOWSKI

Inside Park S.A.

+10.000 m2

+15

+200

WYREMONTOWANYCH

KAMIENIC

NIERUCHOMOŚCI

ZAMÓW ROZMOWĘ

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej inwestycji Inside Park S.A

wpisz swoje dane i zamów rozmowę telefoniczną z naszym doradcą.

Eventy biznesowe dla naszych partnerów

INSIDE PARK
FORUM!

DOŁĄCZ DO NAS!

GWARANCJA SZYBKIEJ TRANSAKCJI

Z Inside Park S.A. przeprowadzisz transakcję nawet w 24h

MIESZKANIA Z GWARANCJĄ

PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO

Nie martw się o remont!

ZAMÓW ROZMOWĘ

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej inwestycji Inside Park S.A

wpisz swoje dane i zamów rozmowę telefoniczną z naszym doradcą.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych wskazanych w formularzu jest : Inside Park S.A. z siedzibą w Toruniu ul. Prota 12-14/1, 87-100 będąca właścicielem marki inwestujenieruchomosci.pl. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do skorzystania z formularza zapisu. Twoje dane przetwarzane będą w celu przekazania ci niezbędnych informacji o usłudze. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdują nie w polityce prywatności.